O nas

zdjęcie zespołu

O projekcie

Jesteśmy uczniami I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze. Za cel postawiliśmy sobie ograniczenie bezproduktywnego spędzania czasu przez młodzież. Aby ten cel zrealizować rozpoczęliśmy projekt Roboty Edukacji, w ramach którego tworzymy roboty ułatwiające młodzieży wejście w świat programowania. Prowadzimy także warsztaty, na których uczymy programować nasze urządzenia.

Michal-zdjecie

Michał Ramus

Cześć, nazywam się Michał. Mam 15 lat i od dziecka pasjonuję się tworzeniem materiałów wideo oraz gram na keyboardzie. Jestem liderem zespołu Roboty Edukacji i zajmuję się projektowaniem i tworzeniem urządzeń udostępnianych w naszym projekcie. Odpowiadam również za tworzenie i administrację strony internetowej i nagrywanie filmów.

Grzegorz-zdjecie

Grzegorz Pławiński

Witajcie, nazywam się Grzegorz. Mam 16 lat. Interesuję się programowaniem oraz lubię montować filmy. Moim zadaniem w naszym projekcie jest nagrywanie i montaż materiałów wideo.

Kamil-zdjecie

Kamil Łupicki

Jestem Kamil i mam 16 lat. Interesuję się informatyką, grami, filmami oraz wspinaczką sportową. W zespole zajmuję się grafiką komputerową.

Franek-zdjecie

Franciszek Kot

Nazywam się Franek, mam 16 lat moim zainteresowaniem jest robotyka i informatyka. Dodatkowo lubię czytać książki. Jako członek zespołu zajmuję się tworzeniem strony internetowej.